Gościniec Krutyński2018-10-08T07:56:37+00:00

Project Description

Gościniec Krutyński

Komfortowe pokoje w Krutyni

Gościniec Krutyński położony jest w samym sercu Mazur, na skraju lesie, nieopodal rzeki Krutynia. Panują tu idealne warunki zarówno dla osób które szukają wyciszenia i odpoczynku, jak również dla tych którzy wolą spędzać czas aktywnie.

Pobliski las który ciągnie się kilometrami w głąb Mazurskiego Parku Krajobrazowego jest niezwykle bogaty w runo leśne. Bez problemu nazbierają Państwo koszyk grzybów, czy słoik jagód, a nawet spotkają leśne zwierzęta nieopodal Gościńca. Wytyczone i oznakowane szlaki oraz ścieżki pozwalają spędzić cudowne chwile na łonie natury czy to przemierzając je rowerem, czy spacerując z rodziną.

Czas spędzony w naszym obiekcie sprawi, że odpoczną Państwo od codziennego życia w biegu i na chwilę przeniosą się w krainę beztroski.

Galeria

Gościniec Krutyński – pokoje na mazurach

Komfortowe pokoje na Mazurach

Stylowe i nowoczesne pokoje w Krutyni

Pokoje do wynajęcia w Krutyni – Gościniec Krutyński to nowo wybudowany obiekt który zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Oferujemy Państwu pokoje dwuosobowe o wysokim standardzie. Wszystkie w pełni umeblowane, wyposażone, czyste i przestronne.

Okolica Gościńca jest niezwykle bogata historycznie oraz zapewnia wiele atrakcji. Jest to idealne miejsce wypadowe do pobliskich miejscowości gdzie znajduje się sławna Stadnina Koni Ferenstein w Gałkowie, klasztor staroobrzędowców oraz cerkiew prawosławna w Wojnowie, czy chociażby park dzikich zwierząt w Kadzidłowie.

Dokładamy wszelkich starań aby nasi goście czuli się swobodnie a czas spędzony w naszym obiekcie sprawi, że odpoczną Państwo od codziennego życia w biegu i na chwilę przeniosą się w krainę beztroski.

Galeria

Nasze pokoje