Restauracja Krutyńska2018-10-08T08:01:26+00:00

Project Description

Restauracja Krutyńska

Pyszne dania lokalne

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia i przede wszystkim skosztowania dań serwowanych w naszej restauracji. Zapewniamy 2 obszerne sale mogące pomieścić do 200 osób, oraz taras na świeżym powietrzu mieszczący 100 osób.

Serwujemy pyszne dania lokalne przyrządzane ze świeżych i wyselekcjonowanych składników. Posiadamy własną szklarnię gdzie uprawiamy większość warzyw które trafiają na nasze stoły zarówno jako pyszne sałatki, dodatki do dań jak i ozdoba posiłków. Świerze pomidory, ogórki, papryka, cebulka, szczypiorek – z własnej, naturalnej uprawy.

Menu przystosowane jest do aktualnej pory roku, tak aby w każdym momencie mogli Państwo spróbować tego czym obdarzyła nas matka natura. Świerze ryby, leśne grzyby, jagody – wszystko to co pochodzi z okolicznych lasów i jezior.
Zapraszamy serdecznie!

Galeria

Restauracja Krutyńska

Restauracja w Krutyni

Smacznie i zdrowo

Przykładamy olbrzymią uwagę do smaku oraz składników z których wykonujemy nasze dania. Wszystkie potrawy serwujemy idealnie doprawione i delikatnie udekorowane świeżymi warzywami z naszej szklarni i soczystymi owocami.

Restauracja Krutyńska zapewnia optymalną ilość miejsca nawet dla dużych zorganizowanych grup. Jej wystrój jest bardzo charakterystyczny dla naszego regionu. Panuje tu wiejski styl wystroju z niezwykle eleganckimi dodatkami jak poroża jeleni, drewniane kolumny czy stare meble.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do grup zorganizowanych, jak i osób prywatnych. Oferta specjalna obejmuje organizację takich uroczystości jak chrzciny, Pierwsza Komunia Święta, wesela, oraz szkolenia i integracje.

Galeria

Nasze pokoje