Spływy grupowe2021-01-21T08:09:04+00:00

Grupowe spływy kajakowe

Oferta skierowana jest przede wszystkim dla firm, szkół i organizacji.
Proponujemy Państwu udział w niezwykłej przygodzie w jednym z najpopularniejszych szlaków kajakowych. Od wielu lat zajmujemy się organizacją grupowych spływów kajakowych; potrafimy wskazać, doradzić i zapewnić Państwu najoptymalniejszy i najciekawszy sposób spędzenia aktywnie czasu.

Spływy grupowe świetnie sprawdzają się jako dopełnienie lekcji szkolnych. Młodzież na własnej skórze może poczuć otaczającą przyrodę. Obserwacja krajobrazu z poziomu kajaka to wyjątkowe doznania które pozostają w pamięci na dłużej. Uczniowie będą mieli okazję zobaczyć różne gatunki fauny i flory oraz ciekawą linię brzegową. Przeżycie wspólnej przygody z pewnością przyczyni się do poprawy relacji w grupie między rówieśnikami i nauczycielami. To wyjątkowa lekcja, za którą uczniowie będą wdzięczni.

Zastanawiacie się nad programem integracyjnym dla swoich pracowników? Spływ kajakowy w połączeniu z pełnym wyżywieniem i zakwaterowaniem to pomysł, który spodoba się wszystkim. Mazury to przepiękne krajobrazy, dziewicza przyroda, możliwość obcowania z naturą, której pracownikom dużych firm, przebywającym pod ciągłym napięciem, może brakować.

Zapraszamy do kontaktu – udzielimy wszelkich odpowiedzi, doradzimy jak rozplanować wyjazd, by możliwie efektywnie wykorzystać ten czas i realizować cele integracyjne i wypoczynkowe.

Po zakończeniu spływu odbierzemy Was z miejsca zakończenia spływu i zawozimy na miejsce startu – nie musicie martwić się o powrót, zapewniamy Wam to w cenie wypożyczenia kajaków.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty przygotowanej specjalnie z myślą o nauczycielach i opiekunach,  uczniach i studentach

*Grupom kolonijnym, szkolnym i studenckim oferujemy specjalne rabaty na wynajem kajaków.
Dla osób opiekujących się uczestnikami wyprawy kajakowej zapewniamy bezpłatny udział w spływie kajakowym.

Mazurskie szlaki są niezwykle. Przedstawiają Mazury w całej swojej okazałości. Spływy są doskonałą okazją do obcowania z naturą i podziwiania uroków przyrody.

W czasie roku szkolnego, a także w okresie wakacyjnym zapraszamy młodzież szkolną, studentów i wycieczki zorganizowane, do korzystania z naszej oferty spływów kajakowych szlakiem Krutyni. Gwarantujemy bardzo korzystne ceny.

Po wcześniejszym kontakcie z Nami ustalimy dostosowaną do potrzeb uczestników ofertę, a po jej akceptacji przystąpimy do jej realizacji.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo uczestników spływów, dlatego od wielu już lat współpracujemy z Ratownikami WOPR. To Oni przed wypłynięciem przeprowadzają krótki kurs pływania kajakiem i przedstawiają zasady bezpieczeństwa na wodzie.

Dbając o wygodę i komfort kajakarzy na spływy kilkugodzinne najpiękniejszymi odcinkami Krutyni proponujemy kajaki polietylenowe. Duża przestrzeń w kokpitach oraz profilowane, wygodne fotele to zalety , które doceni każdy kajakarz.

Zarezerwuj spływ kajakowy:

Dążymy do popularyzacji spływów kajakowych wśród młodzieży szkolnej i studentów

Podstawowym zastosowanym rozwiązaniem dążącym do realizacji założeń popularyzacji spływów wśród młodzieży szkolnej jest obniżka cen spływów dla grup szkolnych poprzez zastosowanie odpowiednich rabatów w cenach wynajmu i transportu sprzętu.
Działania takie obniżają znacznie koszty organizacji spływów dla zorganizowanych grup szkolnych i studenckich.
By je jeszcze bardziej wzmocnić nasze działania – proponujemy dodatkowo promocję cenową w ramach spływów szkolnych.
W ramach tej promocji oferujemy bezpłatny sprzęt pływający opiekunom grup (nauczycielom, rodzicom, trenerom itp. ) oraz towarzyszącym grupie ratownikom.