Spływy jednodniowe2018-10-01T12:05:11+00:00

Jednodniowe spływy kajakowe

Zapraszamy Państwa na jednodniowe spływy kajakowe królową mazurskich rzek – Krutynią. Spływy jednodniowe organizujemy od wczesnej wiosny do późnej jesieni – a zimą wstrzymuje nas tylko tafla lodu pokrywająca rzekę po całej jej szerokości.

Zapewniamy transport kajaków oraz uczestników spływu. Zadbamy również o miejsce dla Państwa aut na naszym parkingu.

Po zakończeniu spływu odbierzemy Was z miejsca zakończenia spływu i zawozimy na miejsce startu – nie musicie martwić się o powrót, zapewniamy Wam to w cenie wypożyczenia kajaków.

Jeśli posiadasz niewiele czasu na wypoczynek a chcesz poznać prawdziwe uroki mazurskich krajobrazów, spływ jednodniowy jest właśnie dla Ciebie. Nie potrzeba do tego specjalnej sprawności fizycznej czy też umiejętności. Po pierwszym spływie kajakowym zakochasz się w tego typu aktywności gdyż jest ona dla Każdego, od lat 0 do późnej starości. Na trasę jednodniową radzimy wybrać mniej wysiłkowy odcinek rzeki, jednak wciąż różnorodny. Napotkacie przeszkody w postaci powalonych drzew i progów. Nurt rzeki na zaproponowanych trasach jest łagodny, pozwalający spokojnie podziwiać uroki okolicy i mazurskiej natury.

Propozycje tras: