Spływy weekendowe2018-10-01T13:22:03+00:00

Weekendowe spływy kajakowe

Spływ kajakowy to znakomity pomysł na weekendowy wypoczynek – zwłaszcza, jeśli szlak wodny przebiega przez najpiękniejszą część Mazur. Weekend w kajaku to świetna “odskocznia” od codziennych obowiązków i stresów. Na łonie przyrody można znakomicie wypocząć od zgiełku miasta i nabrać pozytywnej energii.

Nie musisz brać urlopu, w piątek można się stawić nad rzeką o dowolnej porze. Większość uczestników przyjeżdża wieczorem, po pracy. Nasze weekendowe spływy kajakowe są zorganizowanymi imprezami turystycznymi, na które można przyjechać samemu lub z grupą znajomych.

Po zakończeniu spływu odbierzemy Was z miejsca zakończenia spływu i zawozimy na miejsce startu – nie musicie martwić się o powrót, zapewniamy Wam to w cenie wypożyczenia kajaków.

Spływ weekendowy jest to również świetny pomysł na organizację imprezy integracyjnej dla swoich pracowników. Firmowe spływy kajakowe dostarczają niezapomnianych doświadczeń, a niezbędna w czasie wyjazdu współpraca buduje pozytywne relacje między współpracownikami.

Ta wyjątkowa propozycja wspólnego spędzenia czasu w otoczeniu przyrody, daje możliwość integracji wewnątrz zespołu i gwarantuje niezapomniane wspomnienia.

Wspólnie spędzony weekend nad woda to także idealna wycieczka dla par i rodzin z dziećmi która pozwala zbliżyć się jeszcze bardziej i zacieśnić więzy rodzinne.

Propozycja spławu weekendowego: