Wypożyczalnia Flamingo2021-01-20T11:42:38+00:00

Wypożyczalnia kajaków

Od 25 lat zajmujemy się profesjonalną organizacją spływów kajakowych, a zatem w tej dziedzinie posiadamy dość spore doświadczenie. Każdy klient jest przez nas traktowany indywidualnie, jego potrzeby dostosowujemy do swojej wiedzy.

Dokładne opisy tras i spływów znajdują się w zakładce „spływy” oraz „trasy”.

W swojej ofercie posiadamy dość duży wybór najnowszych modeli kajaków jakie są dostępne na rynku. Gwarantujemy, że są one bezpieczne. Ponadto oferujemy wszystkie akcesoria potrzebne do bezpiecznej podróży kajakiem. Spływy, które organizujemy objęte są ubezpieczeniem. Dodatkowo współpracujemy z grupą ratowników, która pozostaje do dyspozycji uczestników spływu. Kompleksowo organizujemy spływy oraz kwestie związane z transportem osób, rzeczy i kajaków. W tym samym czasie jesteśmy w stanie obsłużyć do 500 osób. Do współpracy zapraszamy również grupy rodzinne, firmowe oraz wycieczki szkolne. Istnieje również możliwość zorganizowania spływu na rzekach: Pisa, Rospunda, Czarna Hańcza, Biebrza, Łyna, Wda i Brda oraz Dajana.

Zarezerwuj kajak:

Wypożyczalnia kajaków Flamingo

Firma Flamingo oferuje również dostęp do pola namiotowego w Krutyni, które posiada dostęp do zaplecza sanitarnego – łazienki, prysznice, toalety. Na miejscu znajduje się także miejsce na ognisko i biesiadną imprezę. Goście mogą korzystać z dwóch dużych parkingów – bezpośrednio przy Restauracji Krutyńskiej, drugi oddalony o 150 metrów. Parkingi są strzeżone, dlatego pozostawione tam samochody są w pełni bezpieczne.
Kolejnym obiektem z jakiego mogą korzystać Nasi goście jest restauracja w Krutyni. Możemy w niej organizować imprezy integracyjne bądź ogniska z cateringiem. Z pewnością jest to doskonała opcja po zakończonym spływie lub przed nim. Menu ustalamy indywidualnie.
Do naszych obiektów należy również Gościniec Krutyński, gdzie nasi goście mogą spędzić miły czas w komfortowych warunkach z dostępem do sauny.

Dołożymy wszelkich starań, aby wypoczynek naszych gości odbył się w miłej niezapomnianej atmosferze!